Корупція в Чемпіонаті Каховського району з футболу?

26 серпня у селі Роздольне відбувся матч між футбольними командами «Фаворит» (Роздольне) та «Акант» (Малокаховка). Склалось враження, що гра відбувалася в одні ворота. Головний суддя Юрій Повх вирішив, що він дванадцятий учасник команди «Фаворит» і це вже далеко не перший випадок.

Більшість футболістів, які приймають участь у змаганнях Каховського району з футболу, знають, що Ю. Повх вимагає гроші за суддівство у матчах для гарантованої перемоги.

За корупційне суддівство його вже двічі відсторонювали, від обслуговування матчів але на цей раз терпець футболістів увірвався.

На загальних зборах представники команд учасників чемпіонату району прийняли рішення – відсторонити суддю Юрія Повха від суддівства та відмінити всі його рішення.

І тут він несподівано отримав підтримку від начальника відділу освіти Каховського району Калініченко Тетяни Петрівни.

Ми, гравці, хочемо сказати, що людина, яка не відрізняє офсайд від ауту і не має ніякого відношення до футболу, не повинна втручатися в суто футбольні справи.

Хочемо зазначити, що Чемпіонат Каховського району ми проводимо за свої власні кошти і за власної ініціативи.

Чому команда «Фаворит» отримала підтримку начальника районного відділу освіти? Напевно тому, що Роздольне стало центром громади, керівником якого вибрали Веганза Мяснікяна (племінник Генрі Мелконяна). На перших зборах у селі він пообіцяв, що тепер у Роздольному все зміниться на краще. Вони завжди будуть переможцями. Але замість того щоб вкладати кошти у розвиток дитячого та юнацького спорту він…

На мій погляд, Тетяна Калініченко приєдналася до бажання Мяснікяна завжди бути «переможцем».

Хочемо сказати, що ми, спортсмени та футболісти, на собі тягнемо розвиток спорту в селах. Ми вкладаємо власні кошти: закупляємо мячі, футбольний інвентар, наймаємо транспорт для поїздок на змагання. На наші тренування постійно приходять в селах, до 50 дітей віком від 3 до 18 років.

Спорт – це життя в селі!

В зв’язку з корупцією, яка виникла при проведені Чемпіонату в Каховському районі, більшість команд розглядає варіант у наступному році приєднатися до чемпіонату з футболу в Чаплинському районі.

Невже, заради бажання деяких керівників здобути собі незаслужену славу, ми повинні втікати з власного району?

 

 

Капітан команди «Акант» (Малокаховка) Ілля Кобилянський  

1 просмотров