«Подаруй затишок та тепло тому, хто дарує тобі мир»

 У приймальні Каховської міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ» до кінця вересня буде проходити акція «Подаруй затишок та тепло тому, хто дарує тобі мир»

Кожен бажаючий  каховчанин зможе принести в`язані шкарпетки, теплі шарфи, улюблений чай (чай від застуди вітається), шоколад, книгу, листівку з теплим побажанням, дитячий малюнок на тему «Ти мій герой» з понеділка по п`ятницю, з 09:00 до 16:00, за адресою: м. Каховка, вул.Соборності, 18-Б, 2 поверх.

Організатор акції –  консультант із суспільно-політичних питань — Анна Величковська також запрошує й інші заклади долучитися до  збору затишних речей у себе.

Загалом планується зібрати мінімум 20 посилок, щоб передати військовим, які перебувають на передовій.

Всі речі (особливо книги)  відправлятимуть не персонально окремим бійцям, а організовано у підрозділи, щоб виконувати роль своєрідного буккросингу на передовій. Для зручності військовослужбовців книжки запаковуватимуть у спеціальний папір, що їх не пошкодити.

Передаватимуть набори лише тим підрозділам, які знаходяться на лінії фронту, а не в тилу. Таку позиція  обґрунтувана тим, що військові на передовій не мають доступу до телебачення, газет і інших розваг, тож книжка допоможе їм хоч на деякий час відволіктися.

Також дуже важливе питання – збір ліків!
Ліки від застуди, так як йде пора холодів, знеболювальні (цитрамон, спазмалгон і т.п.) активоване вугілля, атоксил)

Не будь байдужим!

Ми знаємо – ти зможеш нам допомогти!

Є питання?Дзвони: 050-72-78-704 , Анна

0 просмотров