Поливний сезон завершено

Завдяки умінню, наполегливості та невтомності працівників Управління Головного Каховського магістрального каналу, котрі докладали усіх зусиль, щоб задовольнити потреби сільгосптоваровиробників, поливний сезон 2016 року завершено успішно. На даний час припинено подачу води для потреб зрошення та розпочато роботи по консервації насосно-силового обладнання на насосних станціях магістрального каналу.
Протягом поливного сезону Головною насосною станцією було забрано з Каховського водосховища 742,7 млн.куб.м води (за 2015р. – 772,6 млн.куб.м), з них 8,3 млн.куб.м на водопостачання. Використано фізичної площі під зрошення 231,3 тис.га (за 2015р. -227,2 тис.га). Всього Управлінням укладено 1114 договорів на подачу води (за 2015р. – 1040), з них 90 угод по насосним станціям Управління та 199 – з фізичними особами по каналам Управління.
У зв’язку з введенням в 2016 році попереднього авансування послуг енергопостачальних організацій, при договорів на подачу води особлива увага була зроблена на своєчасність розрахунків за надані Управлінням послуги водокористувачам.
І по закінченню поливного сезону приємно констатувати той факт, що водокористувачі загалом дотримувались усіх угод та своєчасно проводили розрахунки з Управлінням, що в свою чергу дало змогу в повному обсязі подати воду згідно заявок водокористувачів та здійснити значний об’єм ремонтно-відновлювальних робіт на гідротехнічних спорудах Управління.

Управління Головного Каховського магістрального каналу

0 просмотров