«Привітай українського солдата з Днем Соборності  України»

КАХОВСЬКА МО Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА оголошує про початок акції «Привітай українського солдата з Днем Соборності  України»

День соборності — один з найважливіших свят в Україні

Тому з наближенням цього дня  Каховська міська організація Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» разом із спільнотою  «КОРДОН» розпочинає доброчинну акцію «Привітай українського солдата з Днем Соборності  України».

Наша мета – поділитися радістю, надією та любов’ю особисто з кожним воїном, який захищає на Сході нашу рідну Україну.

Ідею такої акції взято з фільму, який радимо переглянути: «Різдвяна листівка». З нього дізнаємось, як проста листівка отримана воїном від незнайомої людини із провінційного містечка, врятувала його, надихнула до подальшого життя.

Тож заохочуємо кожного/кожну написати привітання, листівку або лист незнайомому солдатові.

В ньому можемо розповісти про свої молитви за мир та перемогу, висловити свою любов; можна поділитися радістю, що прийшла до Вашого дому, міста й села, запросити до себе в гості, на зустріч спільноти. Можна написати листівку всією сім’єю. Особливо радують військових дитячі малюнки. Вітальні листівки  можна принести до 20 січня в громадську приймальню Каховської МО Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕКА «СОЛІДАРНІСТЬ», м.Каховка, вул.Соборності, 18-Б, 2 поверх,пн.-пт. з 09:00 до 16:00).

Зробімо незабутнім та радісним День Собороності України  для наших захисників! Адже Бог не має інших рук, очей та добрих сердець, окрім наших!!!

0 просмотров