Голопристанські таксисти за один день перевірок заробили штрафів на 68 тис.грн

Як вже повідомляли Новини Голої Пристані раніше, Чорноморським міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки спільно з Державною фіскальною службою Херсонської області розроблено та узгоджено план рейдів по виявленню нелегальних таксистів, який допоможе ефективно боротися з нелегальними перевізниками і почав діяти з 23.01.2017 року.
  26 січня співробітники Укртрансбезпеки завітали з перевіркою до Голої Пристані. Як нам повідомив начальник Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Ігор Пастух, його співробітникам вдалося задокументувати факт надання послуг з перевезення пасажирів чотирма фізичними особами, які не зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності.
  За підсумками проведених заходів було складено 4 протоколи за порушення п.1ст.164 КУпАП за здійснення діяльності суб’єкта підприємницької діяльності без державної реєстрації, які буде передано до суду для винесення постанов. Адміністративний штраф, передбачений цією статтею, складає 17000 грн, а за повторне порушення — 34000 грн та конфіскація автомобіля.
   Також Ігор Пастух акцентував увагу на тому, що перевірки в Голій Пристані будуть мати систематичний характер, в них будуть  також приймати участь представники фіскальної служби та Національної поліції. Він зазначив, що їх основною метою є залучення до офіційного працевлаштування найманих водіїв на Херсонщині та легалізація фізичних осіб — підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів та надають послуги таксі.
0 просмотров