Как геничане реагируют на «украинское радио»

Совсем скоро полноценно заработает 150-метровая телерадиовышка, которую в рекордные сроки возвели в Чонгаре. Хотя основное ее предназначение — трансляция украинских телерадиоканалов в оккупированный Крым, но и жители Генического района ощутили усиление информационной политики Украины в нашем регионе. Об этом сообщает издание «Новый Визит».

В редакцию «Нового Визита» неоднократно обращались слушатели «Украинского радио». Благодарили за качественный украинский эфирный продукт, помогали в улучшении трансляции во время тестового вещания.

«Декілька слів про Чонгарську радіовежу. Всі пишуть, що вона передає сигнал на Крим. Але, на щастя, не тільки на Крим. До цього часу в Генічеському районі практично не було українського радіомовлення. На ФМ діапазоні лише музикальні канали (про їх якість промовчу).

 А ось тепер на частоті 100,7 FM можна слухати українське радіо. До речі, на мій погляд, це дуже якісний і різноманітний продукт: новини, класична музика, історичні матеріали, сучасна українська проза, хороші експерти і т.д.

 Зараз весною багато роботи на городі, на землі. Раніше було сумно, а тепер через свій звичайнісінький телефон я можу слухати українське радіо. Написала про це, бо думаю: а раптом це ще комусь цікаво. Спочатку на цьому діапазоні ввімкнули канал Культура. Цей канал був для мене дуже приємним відкриттям.

 За декілька днів узнала для себе багато цікавого про культурних діячів України минулих часів і сьогодення. Потім почав звучати 1 український канал. І останнє. А прапор досі не повісили. Якось пусто без нього«, — вот такое письмо пришло в нашу редакцию от жительницы Генического района.

http://khersondaily.com

 

 

0 просмотров