На Херсонщині відкриється новий туристичний маршрут

Восени 2020 року на Херсонщині відродили музей-садибу Остапа Вишні. Наразі тут розробляють новий туристичний маршрут, який планують відкрити у травні. Про це повідомляє Херсонська обласна державна адміністрація.

Музей-садиба Остапа Вишні – це історико-культурний об’єкт, який знаходиться в селі Кринки. Ця місцевість здобула свою назву через велику кількість криниць з кришталево чистою водою.

Під час реставрації садиби використовувалися будівельні матеріали ті ж, що й століття тому – черепашник, очерет та дерево. Дерев’яні вікна, демонтовані зі старої садиби, після реставрації додали оновленому музею особливого колориту.

Погруддя письменника перенесли до нової локації.
До музейної експозиції увійшли особисті речі Остапа Вишні, раритетні портрети та фотокартки. До нашого часу збереглися ліжко гумориста, старенька друкарська машинка, особисті записи та навіть вудка, з якою він ходив на риболовлю.
За словами заступника голови Херсонської ОДА Миколи Якименка, ця локація викличе неабиякий інтерес не тільки в жителів області, а й у гостей з усієї України. «Плануємо вже в травні підготувати цей новий туристичний об’єкт для відвідування туристів. Кожен із гостей матиме можливість ознайомитися з історією цієї садиби, дізнатися про життя Остапа Вишні, чим він тут займався, і чим його зацікавила Херсонщина», – каже Микола Якименко.
«При відвідуванні садиби можна буде детально ознайомитися з історією цих країв, дізнатися чому саме Кринки обрав Остап Вишня, прогулятися тими місцями де народжувалися «усмішки», – додає начальник управління туризму та курортів Херсонської ОДА Микола Шаповал.
1 просмотров