Олена Урсуленко: Відкриття заводу в Херсоні — це потреба часу

У Херсоні, на території будівельної компанії «Планета РС», відбулося відкриття нової європейської технологічної лінії з виробництва вібропресувальних бетонних виробів. На новому виробництві побувала секретар Херсонської міськради Олена Урсуленко:

«…Протягом всього періоду становлення України, як самостійної незалежної держави, надійною підтримкою для неї були і є підприємці.

Своєю креативністю, невтомністю, прагненням кращої долі для своєї родини і країни вони створюють робочі місця, сплачують податки, розвиваючи різні напрямки життєдіяльності. Підприємці знають, що тільки розвиток дає можливість рухатися вперед!

Відкриття заводу в Херсоні — це потреба часу, надзвичайно актуально для південного міста, яке повинно відроджуватися, відновлюватися із застосуванням нових сучасних технологій та відповідних вимог до залізобетонних конструкцій.


Це можливість зробити наше місто комфортним, привабливим не тільки через збільшення дохідної частини бюджету міста, а і за рахунок сучасних потужностей виробництва!, — переконана Олена УРСУЛЕНКО.

0 просмотров