Представителей херсонской культуры призывают активнее участвовать в конкурсе на должности руководителей

Активнее принимать участие в конкурсе на должности руководителей учреждений культуры призывает общественность начальник управления культуры ОГА Светлана Думинская.

Как передает ПИК, этой теме Светлана Думинская посвятила несколько постов на своей страничке в Фейсбук.
В программе «Починайте ранок з нами» управление культуры проинформировало о конкурсе. «Доповідаємо: запитань практично не було, один глядач запитав:»Кому це потрібно? Чи когось не влаштовує робота Книги чи Коротун?». І все. ..Не вірю, що творча громадськість Херсонщини така не активна. Та факт є факт: слабо подаються заявки на формування комісій, слабо подаються заявки на участь у конкурсі… Розумію, що критикувати, сидячі перед комп’ютером набагато простіше! Та потрібно брати на себе відповідальність!
Херсонщина, активізуйся!», — написала Думинская.
Она также прокомментировала: «Шановні активні, сучасні, дієві митці! Надавайте свої заяви на участь у конкурсі! Головне — ваше бачення розвитку закладу на один і п’ять років. Якою Ви бачите культурну та мистецьку атмосферу Херсонщини через п’ять років. А вони пролітають дуже швидко! Нам будувати своє життя! Долучайтесь! Не стійте осторонь!». Также Думинская просит  предлагать кандидатов в члены конкурсных комиссий: «Шановні творчі громади, мистецькі осередки, соціально активні організації! Чекаємо на Ваші пропозиції кандидатур в члени конкурсних комісій! Не зволікайте
!».

http://khersonline.net

 

0 просмотров