У Херсонській області за тиждень на COVID-19 захворіли 54 медичних працівника

За оперативною інформацією, яку щоденно надає департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, у період з 29 березня до 4 квітня в області зафіксовано 54 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус серед медичних працівників.

Станом на 5 квітня загальна кількість захворювань медиків за час пандемії становить 1573 осіб, 13 померли, при цьому в області загалом зафіксовано 25 373 випадків  захворювання на COVID-19, повідомляє Online НК.

На Херсонщині триває щеплення вакциною Oxford/AstraZeneca (CoviShield).  З початку вакцинації  щеплення отримали 11 120 людей, більшисть з яких медичні працівники. Всі вони почувають себе добре, жодних скарг не надходило. В цілому, на першому етапі вакцинації Херсонщина отримала 11 600 доз. Наразі щеплення в області проводять 4 мобільні бригади та 23 стаціонарні пости.

Лікарі області, що боряться з коронавірусом отримають систематичні виплати (300%) до заробітної плати. Це  приблизно 2600 працівників 10-ти базових закладів, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус, а також працівникам екстреної медичної допомоги.

Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!

0 просмотров