Видання книги «Хронологія мужності» створено не для підприємницької реалізації, а для вшанування пам`яті Героїв Херсонщини

За ініціативи обласної державної адміністрації та управління культури ОДА продовжується робота щодо збереження пам`яті мешканців області про загиблих бійцях нашого краю в зоні АТО, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Починаючи з 2015 року започаткували видання книг пам’яті «Хронологія мужності», де представлені статті та фотографії про наших Героїв.

Так, 24 серпня 2015 року, у День Незалежності України, було презентовано перше видання книги «Хронологія мужності 2014-2015», а друге видання – під час цьогорічних урочистостей до Дня Незалежності України.

Після презентації примірники отримали всі родини загиблих Героїв, а також вони були розповсюджені серед бібліотечних, музейних та учбових закладів Херсонщини для проведення заходів з національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Начальник управління освіти, науки і молоді облдержадміністрації Євген Клюцевський зазначає, що «Хронологію мужності» не можна придбати в магазинах і ОДА не закликає нікого спеціально купувати книги.

«Управлінням освіти, науки і молоді було надіслало листи до директорів загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування та професійно-технічним навчальним закладам з проханням у сприянні розповсюдження видання закладами освіти області виключно за власним бажанням. Ми не можемо примушувати когось купувати продукти соціальних проектів, створення яких відбувається за бюджетні кошти», – пояснив Євген Криницький.

Він також зазначив, що отримати видання «Хронології мужності» особисто кожен мешканець області може через переказ коштів на спеціальних рахунок управління культури обласної державної адміністрації у розмірі собівартості одного примірника. Ці кошти будуть спрямовані на можливість подальшого друку й тиражуванні книг. Адже видання 1-ого та 2-ого томів цієї книги – це вшанування відваги, сили духу і стійкості українських бійців, данина пам`яті про херсонців, які склали своє життя за Україну і молодь повинна знати про героїчний подвиг кожного з бійців.

http://upn.in.ua

 

 

0 просмотров