Рекордну «плантацію» конопель виявили місцеві СБУшники на Херсонщині

Неподалік міста Олешки співробітники місцевої СБУ виявили одну з найбільших за останні роки плантацій конопель в області (саме відомство наразі цю інформацію не підтверджує).
Добре замаскований «врожай» у 2500 тисячі кущів наркомісної рослини виявили оперативники у плавнях на території одного з товариств мисливців та рибалок.
З огляду на добре доглянуту плантацію конопель, її «господарі» мали на меті добре підзаробити. Облаштована система поливу, підживлення мінеральними добривами, підігрів сонячними батареями – все для того, аби «врожай» був якісним.
З’ясувалося, що власники посівів чергували біля на плантації день і ніч. По черзі збирали дозрілий врожай, пакували і готували до продажу. За неперевіреною інформацію наркодилери переправляли наркотики на тимчасово окуповані території східної України.
Якщо підрахувати, то ціна готового наркотику з цього незаконного посіву на чорному ринку може перевищувати 2 мільйони доларів США.
Двох причетних осіб було затримано за незаконне вирощування наркотичних засобів, їм загрожує в’язниця на строк від трьох до семи років.

0 просмотров