Роздольне відсвяткувало День села

13 жовтня жителі Роздольного весело і гарно відзначили день народження свого села, якому виповнилося 98 років.

Малеча бавилася на дитячих атракціонах, вудила рибу, ласувала солодкою ватою і навідувалася до дитячого кафе.
На імпровізованій сцені під відкритим небом (саме видалася погожа, тепла і сонячна, днина) розгорнулося театралізоване дійство, в ході якого дві кумасі (Вікторія Гавришко і Катерина Григорчук) розважали гостей свята: сипали жартами, вітаннями і щирими побажаннями, влаштовували конкурси і запрошували до виступу самодіяльних артистів – дорослих і малих, котрі вітали сельчан піснями, танцями і гумором.
Розпочали концертну програму найменшенькі її учасники – вихованці дитсадка, за що отримали солодкі подарунки.
Голова громади Вегандз Мясникян привітав роздольненців із Днем села і запросив на сцену футбольну команду «Фаворит», котра щойно здобула перемогу у матчі і ввійшла в трійку призерів у турнірі на кубок Героя Івана Зюзя.
Далі вітальну естафету підхопили творчі колективи Чорноморівського клубу («Берегиня», тріо «Лілея», «Перлина»), котрі підготували свою розгорнуту концертну програму, щоб порадувати сусідів милозвучною піснею і грацією та пластикою танцювальних композицій.
А потім знов увагою глядачів заволоділи учасники художньої самодіяльності Роздольненського Будинку культури: не раз виходили на сцену дівочий танцювальний колектив, вокальні ансамблі «Квінта» і «Рушничок», авторську пісню дарував Михайло Кульчитський, а могутній баритон Владислава Батуріна став фінальним акордом концерту.
Але на цьому свято не скінчилося: сельчан запросили до «Корчми» і «Шинку», де їх частували гарячою кашею, а на столах так і кликали до частування червонобокі яблука і налитий сонцем виноград.
Тим часом до виступу готувалися гості з Херсона – вокальний ансамбль «General Voice». І знову лунали веселі пісні і запальні мелодії, запрошуючи до танцю дітей, для яких було найбільшою втіхою побувати на сцені разом зі справжніми артистами, і дорослих – будь-якого віку. А з настанням сутінок ще довго гриміла вечірня дискотека.

0 просмотров