Сергій Хлань запрошує аграріїв до Верховної Ради

Народний депутат запросив сільгоспвиробників до Верховної Ради на спільне обговорення законопроекту, який стосується створення Об’єднань водокористувачів, що відбудеться 7 грудня 2018 року

Про це Сергій Хлань написав на своїй сторінці у Фейсбук після зустрічі з аграріями, яка пойшла минулого тижня на базі Управління Каховського магістрального каналу.

За тверджденням народного обранця, даний закон, у разі його прийняття, створить умови для збільшення площ зрошуваних земель: «Закон передбачає створення Об’єднання водокористувачів на базі кожної насосної станції з метою утримання та розвитку внутрішньогосподарської зрошувальної мережі, тобто труби від насосної станції до дощувальної машини. Аби аграрії були впевнені у свої інвестиціях, ми передбачаємо передачу у безоплатне довгострокове користування, до 40 років, внутрішньогосподарську меліоративну систему. А в подальшому — і придбання права спільної власності на цю мережу аграріями, які є членами Асоціації”, — пояснює Сергій Хлань: «Це практично аналог ОСББ, де співвласники багатоповерхівки так само вкладають кошти в свій будинок, поки є власниками квартири. Результат роботи ОСББ видно практично відразу, так само і Об’єднання  водокористувачів,  створюватиметься навколо кожної окремої насосної станції, яка подає воду у внутрішньогосподарчу зрошувальну мережу.  Це дозволить збільшити площу зрошуваних земель майже на мільйон гектарів та отримувати значно більші врожаї”.

По завершенні зустрічі Сергій Хлань додав: «Було багато запитань, трошки перестороги з боку підприємців… Це приблизно нагадує острах людей, коли їм розповідали про ОСББ, так само боялись.

Асоціація працюватиме майже за тим же принципом. Вкотре впевнився, що необхідно людям розповідати, пояснювати, бо інформації недостатньо, а невідомість породжує острах”.

Також нардеп повідомив, що це не остання зустріч з цього приводу: для роз’яснення принципів роботи Об’єднання водокористувачів буде підготовлена відповідна інформація та проведені додаткові консультації з сільгоспвиробниками. До того ж Сергій Хлань запросив всіх бажаючих на чергове обговорення законопроекту в стінах Верховної Ради: «Підготую пояснювальну записку та розповсюдимо її через ОДА та РДА, а потім ще проведемо зустріч. І мабуть не одну.То ж 7 грудня запрошую всіх бажаючих у Верховну Раду на обговорення цього законопроекту. Місця вистачить для всих”.

0 просмотров