СПРАВА ГАНДЗЮК: ПАВЛОВСЬКИЙ ПІДТВЕРДИВ ВИНУ МАНГЕРА В ЗАМОВЛЕННІ ВБИВСТВА

Ігор Павловський, один із підозрюваних у справі Катерини Гандзюк, назвав Владислава Магнера замовником вбивства. Про це повідомляється на Facebook-сторінці «Хто замовив Катю Гандзюк?»

Зазначається, що Павловський заявив про те, що під час спілкування з Олексієм Левіним, іншим підозрюваним, той неодноразово згадував, що саме «Миколайович» замовив напад на Гандзюк. У серпні 2018-го, коли заарештували «стрілочника» Новікова, під час однієї з розмов з Левіним Павловському стало відомо, що «Миколайович» – це і є Мангер.

Павловський також сказав, що він та його донька неодноразово отримували погрози від Владислава Мангера. Саме тому 17 грудня 2019 року він дав суду неправдиві покази про непричетність до вбивства Катерини Гандзюк Мангера та Левіна.

Нагадаємо, раніше Дніпровський райсуд Києва ухвалив рішення щодо фігурантів справи нападу на херсонську активістку та чиновницю Катерину Гандзюк: голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера та колишнього помічника депутата Херсонської облради Олексія Левіна арештували до 18 жовтня без права внесення застави.

Ігор Павловський на засіданні Приморського районного суду Одеси визнав свою провину. Він попросив суд затвердити відповідну угоду – в такому разі він зможе отримати м’якше покарання.

Нагадаємо, що в підтримку Мангера 14 серпня виступили два каховських депутати — Галина Гондарєва і Павло Філіпчук.

 

0 просмотров