Спростування інформації

«Офіційним веб сайтом «Каховские новости» www.kn.ks.ua, в статті під назвою «Депутат Каховского райсовета А. Бойко предложил закрыть дом культуры», http://www.kn.ks.ua/news/citynews/deputat kahovskogo raysoveta aleksandr boyko predlozhil zakryit dom kulturyi/), на сторінці газети «Каховські новини» в соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/groups/296529400404172/permalink/1356032831120485/?hc_location=ufi), а також на сторінці 6 газети «Каховські новини» №4 від 2 лютого 2017 року в статті «Александр Бойко считает, что развитие культуры в Каховском районе ни к чему» поширено недостовірну інформацію про депутата Каховської районної ради VII скликання О. О. Бойка»

Позов депутата Каховської районної ради VII скликання О. О. Бойка до депутата Каховської районної ради VII скликання Терещенка О.В., редакції газети «Каховські новини» про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди — задовольнити частково.

Визнати недостовірною інформацію, викладену на офіційному веб-сайті газети «Каховські новини» — www.kn.ks.ua, власником домену якого є редакція газети «Каховські новини» (свідоцтво про реєстрацію ХС 445/96з від 19.05.2009, підписний індекс 49418) в статті під назвою «Депутат Каховского райсовета А. Бойко предложил закрыть дом культуры» ((http://www.kn.ks.ua/news/citynews/deputat kahovskogo raysoveta aleksandr boyko predlozhil zakryit dom kulturyi/) за авторства депутата Каховської районної ради Терещенка О. В і продубльовану на сторінці газети «Каховські новини» у соціальній мережі Фейсбук, а також надруковану в газеті «Каховські новини» №4 від 2 лютого 2017 року на стор.6 під назвою «Александр Бойко считает, что развитие культуры в Каховском районе ни к чему» та такою, що принижує честь і гідність позивача О. О. Бойка.

Зобов’язати депутата Каховської районної ради VII скликання Терещенка О. В. та редакцію газети «Каховські новини» (свідоцтво про реєстрацію ХС 445/96Р від 19.05.2009, підписний індекс 49418) протягом 10 днів з дня набрання рішенням законної сили розмістити на офіційному веб-сайті газети «Каховські новини» — www.kn.ks.ua, на сторінці газети «Каховські новини» в мережі Фуйсбук та в найближчому друкованому номері газети «Каховські новини» спростування недостовірної інформації наступного змісту: «Офіційним веб сайтом «Каховские новости» www.kn.ks.ua, в статті під назвою «Депутат Каховского райсовета А. Бойко предложил закрыть дом культуры», http://www.kn.ks.ua/news/citynews/deputat kahovskogo raysoveta aleksandr boyko predlozhil zakryit dom kulturyi/), на сторінці газети «Каховські новини» в соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/groups/296529400404172/permalink/1356032831120485/?hc_location=ufi), а також на сторінці 6 газети «Каховські новини» №4 від 2 лютого 2017 року в статті «Александр Бойко считает, что развитие культуры в Каховском районе ни к чему» поширено недостовірну інформацію про депутата Каховської районної ради VII скликання О. О. Бойка» і викласти резолютивну частину рішення суду.

В іншій частині позовних вимог відмовити.

Стягнути з Терещенка О. В., редакції газети «Каховські новини» на користь О. О. Бойка витрати на оплату судового збору – по 320 грн. з кожного

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Апеляційна скарга подається апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване рішення.

 

Депутат Каховської районної ради VII скликання  Терещенко О. В.

0 просмотров