У Каховці подбають про школярів з особливими потребами

На базах навчальних закладів Херсонщини створюють ресурсні кімнати. Так, про створення та облаштування кімнат для особливих дітей подбали вже у Новій Збур’ївці, Голій Пристані, Херсоні, Новій Каховці та Олешківському районі.

Незабаром перші ресурсні кімнати з’являться у Каховці. За даними сайту публічних закупівель «Prozzoro», Каховське управління освіти оголосило про проведення тендеру на закупівлю нового обладнання. Згідно з тендерною документацією, на суму 52 тисячі 200 гривень планують придбати шкільні меблі та модернізоване обладнання, яке дозволить дітям отримувати освіту в гідних умовах. Всього планують закупили 17 комплектів.

Варто зазначити, що вищевказаний товар має бути доставлений до управління не пізніше кінця жовтня поточного року.

Нагадаємо, що ресурсна кімната  це окрема, спеціально облаштована кімната для дітей з особливими освітніми потребами, де відбувається навчання за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога та психологічна і фізична адаптація дітей з інвалідністю.

Приміщення ресурсної кімнати може бути поділено на дві зони: навчально-пізнавальну та побутово-практичну. У першій зоні може здійснюватись процес навчання у групах або індивідуально. У другій зоні створюється простір, який виконує функції кухні та їдальні. Тут діти з особливими освітніми потребами під наглядом педагогів або з їхньою допомогою набувають навичок самообслуговування, які допоможуть їм адаптуватись у соціумі.

0 просмотров