У Новій Каховці відбудеться «Таврийский ярмарок»

З 21 по 24 вересня 2017 року на виставкових площах торгово-розважального центру «Оскар-Фреш» у м Нова Каховка Херсонської області проходитиме найбільша виставка-ярмарок Півдня України. Даний захід стане одним з найбільш ефективних інструментів для демонстрації, презентації та просування кращих і новітніх розробок товаровиробників і підприємців України в галузях: продукти харчування, сільське господарство, машинобудування, легка промисловість, взуття, вироби з хутра та шкіри, автомобілі.

Учасники алеї народної творчості та ремесел із задоволенням познайомлять відвідувачів виставки-ярмарки з виробами декоративно-прикладного мистецтва та національних ремесел. На виставці-ярмарку будуть сяяти різнобарвною палітрою і різноманітністю форм вироби гончарства, різьблення по дереву, національна українська вишивка, плетіння з соломи і лози, декоративний розпис, національні іграшки та багато іншого для створення чудового настрою і незабутніх моментів.

В цьому році на «Таврійському ярмарку» будуть представлені учасники з 14 областей України (Херсонська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Івано-Франківська, Львівська, Київська, Житомирська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Полтавська, Вінницька, Кіровоградська).

Запрошуємо товаровиробників та фермерів Херсонщини прийняти участь у виставковому заході для презентації та продажу продукції власного виробництва. Фермерські господарства приймають участь у «Таврійському ярмарку» на безоплатній основі.

Детальна інформація на сайті www.yarmarok.ks.ua

0 просмотров