В Каховці орендар спортклубу «Зевс» відмовляється взяти участь у аукціоні на конкурентних засадах

«Дитячий спортклуб у Каховці виселяють на вулицю» – статтю під такою назвою опублікувала на своїх сторінках місцева газета «Каховська зоря».

У статті власник спортивного клубу «ЗЕВС» А.П.Пенізов повідомляє, що виконавчий комітет Каховської міської ради відмовляється продовжувати договір оренди приміщення, в якому знаходиться даний спортивний клуб. Проте ця інформація не відповідає дійсності, тож нижче надаємо її спростування.

Справа в тому, що цього місяця закінчується строк договору оренди приміщення спортивного клубу «ЗЕВС» і ФОП А.П.Пенізов хоче продовжити дію договору. У свою чергу, виконавчий комітет офіційно пропонує А.П.Пенізову це здійснити, але на нових умовах у зв’язку зі змінами, передбаченими законодавством.

Які саме зміни відбулися? Якщо раніше було достатньо просто продовжити договір оренди з орендодавцем, то тепер це можливо зробити лише шляхом аукціону, який має проходити в системі електронних закупівель «ProZorro».

Та А.П.Пенізов з якихось причин відмовляється взяти участь у аукціоні на конкурентних засадах і, таким чином, продовжити договір оренди приміщення. Замість цього він пише статті з «голосними» неправдивими заголовками, вводячи в оману каховську громаду.

Постає питання: чому А.П.Пенізов, який підтримує партію «Слуга народу» і є можливим кандидатом від цієї політичної сили на місцевих виборах-2020, не хоче дотримуватися закону, ухваленого Верховною Радою України, де закони приймаються монобільшістю – представниками партії «Слуга народу»?

Джерело: Каховська міська рада

0 просмотров