У Каховці відбувся шаховий турнір пам’яті Заслуженого тренера України Валерія Войнаревича

З 8 по 15 вересня в шаховому клубі каховського ПК«Меліоратор» відбувся традиційний відкритий міський турнір з шахів, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Валерія Войнаревича.

В змаганнях взяли участь 38 шахістів різного віку з Каховки та Н.Каховки, серед яких учні видатного тренера — Міжнародний Майстер Юлія Зінкевич, кандидати у майстри спорту Дмитро Кузьоминський, а також кандидат у майстри спорту Євгеній Лозович, шахісти-розрядники, вихованці відділення шахів ДЮСШ Каховської міської ради.

Спортивна боротьба протягом усієї турнірної дистанції була напруженою та безкомпромісною. У підсумку переможницею стала новокаховчанка Юлія Зінкевич з результатом 10 очок з 11-ти можливих. Срібним призером турніру став каховчанин  Дмитро Кузьоминський (9,5 очок), бронза – у ветерана каховських шахів і першорозрядника Валентина Підорича (8,5 очок).

У заліку серед ветеранів кращий результат показав новокаховчанин Володимир Якуба. Друге місце серед ветеранів — у новокаховчанина Михайла Маркіна, третє — у каховчанина Сергія Вітюка.

Кращий результат у цьому турнірі (другий рік поспіль) на жіночій дошці у каховчанки Оксани Бердникової, другий – у Поліни Бабій з Каховки, третій – у Марії Тимченко з Нової Каховки.

У заліку серед юнаків кращими були Ростислав Надєєв (Каховка), Микита Васильченко (Н.Каховка) та Рустам Дідаш (Каховка), а серед дівчат – Марія Гринюк (Н.Каховка), Поліна Пишна та Єва Тишковець (обидві з Каховки).

Попереду у каховських шахістів нові змагання. Вже 21 вересня в шаховому клубі ПК «Меліоратор» о 10:00 стартує черговий Чемпіонат Каховського шахового клубу.

 

1 просмотров