В Каховці активісти партії розчищають вулиці від снігу

Днями у Каховку прийшла відлига, сніг, що розтанув перетворив вулиці на суцільну кригу. До громадської приймальні Каховської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» надійшло з десяток скарг на ожеледицю, через яку ходити містом стало майже неможливо. Найбільше незручностей погодні умови доставляють дітям та літнім людям, які інколи не можуть вийти з будинку до магазину.
Голова Каховської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Дяченко Андрій одразу відреагував на звернення, скликав збори, на яких вирішили допомагати людям боротися з цією проблемою.
Активісти партії озброївшись лопатами вирушили розчищати від снігу територію навколо Міського центру дитячої творчості, а також планують допомогти впоратись із цією проблемою і літнім людям.
«Загалом у нашому місті комунальні служби працюють добре, проте залишаються не розчищені тротуари. Найчастіше це такі ділянки міста, якими активно пересуваються каховчани. Ми обрали саме територію, якою діти йдуть до школи та садочка», — розповів учасник акції Володимир Ячменьов.

0 просмотров