В Каховці жителі прибирали місця відпочинку

За ініціативи  Каховської міської та  районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Анни  Величковської та Тетяни Бросаліної  відбулася толока з прибирання набережної та території, де відбувався мото-фестиваль, узбіччя доріг на околицях Каховки.

У рамках проекту «Толока» активну участь в акції взяли разом прихилики партії та активісти  від БПП.

Нажаль на толоку прийшло дуже мало людей і ми прийли до висновку, що маємо терміово виправляти цю ситуацію:

“Наше завдання, щоб толока мала не лише практичне значення, а й допомогла об’єднати каховчаг, які єдині у своєму прагненні бачити місто чистим і прибраним. Нам потрібно розробити потужну інформаційну кампанію для максимального залучення людей для участі у толоці.

У кінці серпня Каовська МО і Каховська РО ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»  планують залучити найбільшу кількість каховчан  за всю історію для спільного прибирання міста. Після толоки каховчани матимуть можливість гарно поспілкуватися за чаєм/кавою та різними смаколиками для гарного настрою, зазначила Величковскька Анна.

Учасники толоки висловили думку, що найефективніше толоку проводити, коли зменшиться температура повітря,і  це найкраще робити у кінці српня  (п’ятниця і субота перед навчальним роком.

Надалі організації будут відпрацьвувати  пропозиції з підготовки та проведення інформаційної кампанії (виготовлення та розміщення  повідомлень, статей) у засобах масової інформації з використанням реклами у автобусах, соціальних мережах (фейсбук, інстаграм) та флаєрів. Також вирішили підготувати запрошення для представників бізнесу, підприємств, установ, організацій, закладів різних форм власності для участі у толоці.

 

Каховська міська організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

0 просмотров