В Новій Каховці відбудеться «Таврійський ярмарок»

З 27 по 30 вересня на виставкових площах торгово-розважального центру «Оскар-Фреш» в Новій Каховці проходитиме найбільша виставка-ярмарок Півдня України. Даний захід стане одним з найбільш ефективних інструментів для демонстрації, презентації та просування кращих і новітніх розробок товаровиробників і підприємців України в галузях: продукти харчування, сільське господарство, легка промисловість, взуття, вироби з хутра та шкіри, автомобілі.

В цьому році на «Таврійському ярмарку» будуть представлені 82 учасника з 14 областей України: Херсонської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Івано-Франківської, Київської, Житомирської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Полтавської, Вінницької, Тернопільської і Кіровоградської.

Експозиції учасників секції «Продукти харчування» будуть представлені: ТМ «Закарпатські ковбаси» (Закарпатська обл.), виробниками крафтових сирів ТМ «Щедра околиця» (Одеська обл.), компаніями ПП «ВТК «Лукас» (м. Кременчук, Полтавська обл.) та ТОВ «Петрус-Кондитер» (м. Київ – ТМ «Домашнє свято», ТМ «Перепілка») – які презентують останні новинки високотехнологічних кондитерських виробництв.

Традиційно не обійдеться без виробників меду та якісної продукції з меду (питний мед, перга, пилок, віск, прополіс, маточне молочко та інші), організатори «Таврійського ярмарку»  запросили їх з Миколаївської, Житомирської та Київської областей, серед них Костянтин Лабага – почесний пасічник України, в його арсеналі – ряд яскравих перемог та досягнень у всеукраїнських конкурсах (2 гран-прі, 4 золотих, 12 срібних і 7 бронзових медалей), в тому числі за питний мед, виготовлений з додаванням соків або ароматичних трав.

Сільськогосподарську експозицію виставки-ярмарку будуть презентувати фермерські господарства Херсонської області та власники приватних питомників з Запорізької та Дніпропетровської областей, що запропонують мешканцям та гостям Нової Каховки саджанці плодово-ягідних і декоративних дерев та кущів найпопулярніших сортів за доступними цінами.

Народні майстри з п’яти областей України (Івано-Франківська, Київська, Закарпатська, Полтавська, Тернопільська) запропонують просто неймовірну кількість товарів народного споживання, серед яких вироби з гончарства, різьблення по дереву, національна українська вишивка, плетіння з соломи і лози, декоративний розпис, національні іграшки та багато іншого для створення чудового настрою і незабутніх моментів.

Експозиція автомобілів буде представлена торгівельними марками Hyundai, KIA, BMW, Renault, Volkswagen, які будуть розміщені компанією «Автопланета» (м. Херсон). Окрім вигідних акційних пропозицій на автомобілі усі відвідувачі «Таврійського ярмарку» будуть мати можливість провести тест-драйв представлених на демонстраційному майданчику сучасних автомобілів та отримати консультації висококваліфікованих експертів автосалону.

Виставка працюватиме з 27 по 30 вересня з 10:00 до 19:00 години.

Детальна інформація на сайті http://yarmarok.ks.ua

1 просмотров