Віталій Немерець — проєкт олігархів?

В Каховці визначився кандидат від партії “Слуга народу” — екс-начальник Каховської поліції Віталій Немерець. Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі.
І ще задовго до цієї заяви закріпив за собою статус протеже місцевих олігархів. Що це може значити для Каховки?

Вплив місцевих олігархів на владу — головний фактор, який гальмував розвиток Каховки. Пам’ятаєте місто за десять років правління Карасевича? В Каховці не з’явилося жодного нового парку, не реалізовано жодного проєкту розвитку. Вся функція міського голови зводилась до обслуговування інтересів вузького кола “місцевої еліти”. Каховчанам залишали роль спостерігачів.
І що ми бачимо зараз? Поступово кожен куточок міста змінюється, триває благоустрій і кожен з нас може гордо сказати: так, я живу в Каховці і вона розвивається. Все це стало можливим, тому що на минулих виборах каховчани розірвали порочне коло впливу місцевих олігархів на владу. Вони обрали Андрія Дяченка, незалежного від забаганок місцевих багатіїв. “Я хочу бути мером каховчан, а не мером «закритого клубу олігархів», — заявляв Дяченко перед виборами і дотримав свого слова.

Кандидат від місцевих феодалів?
Сьогодні, напередодні місцевих виборів, каховські “лялькарі” хочуть знову повернути собі контроль над владою міста. Вони вже визначились з кандидатом в мери, який буде обслуговувати їх інтереси. Колишній начальник поліції виявився ідеальною кандидатурою на цю роль. Ось декілька фактів.
По-перше, за даними херсонських ЗМІ, Віталій Немерець тісно пов’язаний з Карлом Стуреном. Володіючи багатомільйонним капіталом, Карл Стурен протягом багатьох років контролювала владу в місті за допомогою “ручного” мера Карасевича і депутатського корпусу «Партії регіонів». В липні відбулася зустріч Віталія Немерця і “господарів міста” — Карла Стурена і Сергія Дроздіка. На цій зустрічі вони визначилися з передвиборчою стратегією і умовно поділили сфери впливу в місті.
По-друге, Віталій Немерець навіть не намагається приховати факт своєї залежності від олігархів. Нещодавно його помітили на прогулянці з Карлом Стуреном. Каховчани написали в соцмережах, що Віталій Немерець дуже уважно слухав Карла і лише ствердно кивав у відповідь. Не раз бачили кандидата від ЗЕ в компанії інших місцевих багатіїв — Сергія Дроздіка і Руслана Романенка.
По-третє, щоб балотуватися від партії “Слуга народу”, за різними оцінками інсайдерів, кандидат повинен заплатити від 200 до 300 тис. доларів керівництву партії. Навряд чи “чесний” пенсіонер поліції має такі кошти. А от для місцевої еліти це невелика сума.
Можна тільки уявити, ЩО взамін цих інвестицій забажають місцеві олігархи в разі обрання свого кандидата. Стовідсотково, це здійснення їх блакитної мрії — передача частини Дендропарку у приватну власність.

Немерець = Карасевич
Яку ж таємницю приховує кандидат в мери міста від “Слуги народу”?
Таємниця в тому, що разом з ним Каховка повернеться до старої моделі управління, коли міський голова був лише лялькою в руках місцевої еліти. Коли будь-який дозвіл і довідку можна було отримати тільки за хабар. Коли місцевий бюджет витрачався на що завгодно, тільки не на благоустрій міста.
Чи потребен нам Карасевич 2.0?

7 просмотров