ВПС США показали відео перехоплення російських винищувачів над Балтією

Місія НАТО, що бере участь в охороні повітряного простору Балтії, опублікувала відео двох перехоплень російських винищувачів Су-30.

Відео опубліковано на сайті американської армії Dvids.

«Перехоплення — це звичайне явище, і пілоти ВПС США регулярно проводять їх безпечним і професійним чином», — йдеться в публікації.

На відеозаписі демонструється виліт літаків F-15 ВПС США  для супроводу двох російських винищувачів Су-30 (1 хв. 39 сек) в міжнародному повітряному просторі Балтії, що відбувся 23 листопада минулого року. Як повідомляється, російський літак не передавав відповідні коди, необхідні для контролю руху в повітрі, і не мав плану польоту.

З другої хвилини на відеозаписі можна побачити ще одне перехоплення російських винищувачів в міжнародному повітряному просторі  Балтії. Цей інцидент відбувся 13 грудня 2017 року. Літаки НАТО піднімались у повітря з тих же причин, що і попереднього разу.

«Пілоти з 493-ї експедиційної винищувальної ескадрильї професійно виконали перехоплення і діяли в міжнародному повітряному просторі у згідно з усіма відповідними міжнародними правилами польотів і стандартами безпеки», — йдеться в повідомленні.

 

Джерело: «Українська правда«

0 просмотров