Реклама

Юлія Тимошенко зустрілася з кандидатом у народні депутати Олександром Кістечком

Після зміни влади одним з найбільш реальних кандидатів на місце в українському парламенті від 185 мажоритарного округу називають керівника ТОВ “Дніпро” з Генічеського району Олександра Кістечка.

Він є не тільки відомим за межами України господарником та успішним бізнесменом, але й досвідченим політиком.
Олександр Кістечок неодноразово обирався депутатом Генічеської райради, а на минулих виборчих перегонах до Верховної ради України з ходу зайняв друге місце серед 11 кандидатів.
29 травня у Києві в центральному офісі партії лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко зустрілася з кандидатами мажоритарщиками Херсонщини до ВРУ від цієї політичної сили, серед яких був присутнім і Олександр Кістечок.
Також в зустрічі з головою партії взяв участь керівник Херсонської обласної організації ВО “Батьківщина”, колишній губернатор Херсонщини, а нині народний депутат Юрій Одарченко.
Юлія Володимирівна окреслила ряд завдань на вибори до Верховної Ради та поставила мету виграти мажоритарні округи Херсонської області. До цього є всі передумови, бо на сьогодні ВО “Батьківщина” готова до виборів і на відміну від інших має структуру, професійні кадри та велике представництво на місцях.
Крім того, Юлія Тимошенко розповіла про подальші політичні наміри партії.
За словами лідера політсили, вона поважає вибір українців, які обрали президентом Володимира Зеленського. Тому “Батьківщина” буде підтримувати нового Гаранта та допомагати йому, бо має багато спільного у напрямках розвитку держави.
Юлія Володимирівна зазначила, що хоча Зеленський молодий та амбіційний, але не має політичного досвіду. Тому ВО “Батьківщина” готова до коаліції зі “Слугою народу” та висуне Юлію Тимошенко на посаду прем’єр-міністра України.®

184