З Днем ракетних військ і артилерії!

Товариші офіцери, прапорщики, курсанти, військовослужбовці, працівники оборонної промисловості, ветерани війни, праці та Збройних Сил України!

Каховська районна організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» щиро вітає Вас з професійним святом — Днем ракетних військ і артилерії! Невгасимою славою перемог овіяні ракетні війська і артилерія. Ви, артилеристи, увінчали себе невмирущими подвигами в ім’я миру та щастя майбутніх поколінь, ваші діяння є взірцем мужності для нинішніх воїнів, які захищають кордони незалежної України.

У цей святковий день висловлюємо глибоку шану і вдячність за мужність і трудовий героїзм та вагомий внесок у військово-патріотичне виховання нинішнього покоління. Переконані, що особовий склад ракетних військ і артилерії Збройних Сил України буде з гідністю нести високе звання захисників Батьківщини і забезпечувати мирні умови для Українського народу.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, злагоди, невтомної наснаги та успіхів у ратній праці на благо нашої держави!