Чорнянський «Колос» — чемпіон серед аматорських команд Каховщини

От і добіг кінця чемпіонат з футболу серед аматорських команд Каховщини. Безумовну перемогу, не зазнавши жодної поразки і зігравши внічию з Архангельською Слободою, здобула чорнянська команда «Колос», ставши володарем кубка.
На другому місці – не менш сильна команда «Хлібороб» з Архангельської Слободи, претендент на перемогу, якою довелося поступитися через нічийний рахунок в одній з останніх ігор. До трійки лідерів ввійшов і малокаховський «Акант»: програвши в другому колі футболістам з Архангельської Слободи і Роздольного, все-таки здобув призове місце. Роздольненський «Фаворит», маючи всі шанси на третє місце, збавив темп і пропустив уперед футболістів Малокаховки. П’яте й шосте місця посіли міські команди «ОпенТек» і «Меліоратор». Замикає турнірну таблицю команда Федорівки.
Тож 14 вересня, на День фізичної культури та спорту, у Чорнянці відбулася радісна для футбольної команди «Колос» та її шанувальників подія: переможцю районного чемпіонату з футболу вручено перехідний кубок. Цей трофей чорнянським футболістам вручила директор дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Олена Задворна.
Кому й чому зобов’язана команда успіхом?
-Це наша спільна перемога, свою частку старань вклали наші тренери Володимир Столярчук і Володимир Панчук, воротарі Максим Гончарук і Дмитро Панчук, кожен з футболістів від форварда до захисника. А ще ми вдячні працівнику стадіона Юрію Михайловичу Стецюку, котрий старанно доглядає за футбольним полем – вчасно поливає і підстригає зелений газон, стежить за порядком і чистотою. І найбільша наша вдячність – чорнянським шанувальникам футболу, нашим вболівальникам, за їхню підтримку, яку завжди відчуваємо, — коментує капітан команди Олександр Лісовський.
Нинішній сезон для команди, яка готується відзначити своє 65-річчя, взагалі був успішним і результативним: «Колос» став володарем Кубка Перемоги, у турнірі пам’яті Василя Кравченку, в якому брали участь 8 команд Херсонщини, посів друге місце. При цьому чорнянські футболісти не збираються відпочивати, а готуються до нових змагань, зокрема, виступають з ініціативою провести турнір на Кубок Героя Івана Зюзя, про що ведуться перемовини з керівництвом Любимівської ОТГ, де народився і виріс мужній воїн-захисник.

Склад команди «Колос»:
Максим Гончарук, Олександр Лісовський, Ігор Остапенко, Володимир, Олексій і Дмитро Панчуки, Вадим Россохатий, Андрій і Денис Слудчики, Володимир і Костянтин Столярчуки, Валерій Грабець, Михайло Грабець, Руслан Форощук, Євген Юзвак, Руслан Ярченко, Ігор Борщ, Владислав Циганов, Владислав Колосов, Сергій Сідельніков, Олексій Марченко, Сергій Гнатовський.

0 просмотров