Директора ПрАТ «КЗЕСО» оштрафовано за борги по зарплаті

Борги підприємства становлять більше 11 млн. гривень.

18 липня у Каховському міськрайонному суді було розглянуто матеріали, які надійшли від Головного управління держпраці у Херсонській області про притягнення до адміністративної відповідальності технічного директора, в.о. голови правління ПрАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування».
При перевірці ПрАТ «КЗЕСО» було встановлено порушення вимог КЗпП України та інших законодавчих актів у сфері трудового законодавства, а саме: заробітна плата працівникам за виконану ними роботу в повному об`ємі не виплачується. Так, станом на 12.06.2019 року на підприємстві існувала заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 11659.6 тис.грн. (на 01.01.2019року вона становила 2,8 млн. грн. і протягом 5 місяців зросла більш, як у чотири рази).
Заробітна плата на підприємстві виплачується не своєчасно. Наприклад: заробітна плата за січень у повному обсязі виплачена лише 07.03.2019 р., за квітень — у повному обсязі не виплачена. Заробітна плата працівникам за час щорічної відпустки не пізніше ніж за гри робочих дні до її початку також не виплачується. Виплата всіх сум, що належать звільненим працівникам, не проводиться в день звільнення.
Керівника підприємства визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 41 ч. 1 КУпАП, і притягнуто до адміністративної відповідальності — штрафу в розмірі 510 грн.
Також стягнуто судовий збіру у розмірі 384,2 грн.
За інсайдерською інформацією, станом на 24 липня підприємство почало розраховуватись з робітниками за борги по зарплатні. Але частково чи в повному обзязі — невідомо.

3 просмотров