У Каховці відбулось різдвяне свято

У Каховці стало гарною традицією щорічно святкувати Різдво біля головної ялинки. Цей рік також не став виключенням. 7 січня на площі перед районним Будиком культури лунали колядки, дiтей розважали клоуни, батьки приймали участь в конкурсах i хороводах, а несподіванкою став феєричний флешмоб. Особливе враження на глядачiв справила тематична вистава «Ісус народився».

Також усі бажаючі мали змогу зiгрiтись гарячим чаєм, почастуватись смачною випічкою, сфотографуватись з героями різдвяної історії та отримати на згадку сувеніри від недільної школи.

Окрім цього, діти, зокрема ті, що потребують особливої підтримки, отримали подарунки загальною кількістю 130 шт. Нагородою для організатора свята стали слова щирої вдячності та привітання від дітей та дорослих.

«Цей захід є одним із п’яти благодійних акцій, що проводяться організатором цьогоріч протягом різдвяних свят в різних населених пунктах. За сприяння та підтримку у проведенні свята висловлюємо подяку міському голові Андрію Андрійовичу Дяченку, виконавчому комітету Каховської міської ради, ТОВ «КАХОВСЬКЕ АТП-16506″ (керівник Литвиненко Володимир Федорович), волонтерам Церкви Воскресіння Христова (м.Каховка). Дякуємо Богові та усім небайдужим, хто допоміг нагадати, що Різдво – це дуже важлива подія, коли сам Бог виявив безмежне смирення: прийшов у наш світ ставши людиною, задля того, щоб зруйнувати перепону між людиною і Богом, поставленою людським гріхом. Бажаємо усім, щоб Ісус Христос став великою реальністю Вашого життя, а не просто образом, чи історичним героєм…», — зазначив пастор Незалежної помісної церкви Християн Віри Євангельської «Відродження» у м.Каховка Сергій Шалухін.

0 просмотров