В Каховці відбулись велоперегони «Тачанка-2019»

1 червня в Каховці (за ініціатив ГО «Федерація велосипедного спорту Херсонської області») стартували шосейні велоперегони «Тачанка-2019».

В перегонах взяло участь 43 велосипедиста з трьох областей України: Херсонської, Миколаївської та Запорізької. В першій частині велоперегонів — велопараді — взяли участь і каховчани, які полюбляють велоспорт. Були також каховчани-любителі, які стартували сім’ями.

Офіційне відкриття змагань розпочалось з Державного Гімну України. Присутніх вітав міський голова Андрій Дяченко, який і дав старт велоперегонам. Вітали учасників представники обласної організації велоспорту та оргкомітету змагань Андрій Кутасов (керівник організації) та Олександр Міровнюк. У відкритті шосейної велогонки «Тачанка 2019» взяв участь і легенда каховського велоспорту, майстер спорту СРСР з велоспорту (1964), чемпіон УРСР (1968), бронзовий призер Чемпіонату СРСР серед студентів (1968), багаторічний тренер-викладач з велосипедного спорту Каховської ДЮСШ Павло Ілліч Пенізов.

Спочатку колона проїхала велопарадом міста, а вже за смт. Любимівка був даний старт всім учасникам шосейних велоперегонів  по маршруту: Каховка — Горностаївка — Каховка. Фініш відбувся біля монументу «Легендарна Тачанка» (фінішували 38 велосипедистів).

В загальному заліку перемогу святкував Олексій Кожедій (Енергодар). Друге місце у Сергія Фурси, а третє у Олексія Кравченка (обидва з Миколаєва). Серед жінок І місце у Ольги Кутасової (Херсон), ІІ місце у Ірини Попової, ІІІ місце у Мар’яни Кравченко (обидві з Миколаєва). Всі призери були нагороджені цінними призами від спонсорів, а переможці — кубками.

2 просмотров